piątek, 4 kwietnia 2014

Skąd ten zastój?

--------------------------------------------------------------------------------
Wielu z was pewnie zauważyło, że w ostatnim czasie nowe posty na blogu pojawiają się niezwykle rzadko. Muszę za to z głębi serca przeprosić, bo wiem, że was zaniedbałam, jednak mam coś na swoje usprawiedliwienie. Jak może niektórzy zauważyli (czytając zakładkę “O mnie”) w październiku zeszłego roku wraz ze swoim obecnym narzeczonym przeprowadziłam się do Wielkiej Brytanii (zgadnijcie, co było pierwszą rzeczą, którą tu kupiłam? -> podpowiedź na zdjęciu :D), gdzie zamierzam podjąć studia na kierunku Business and Mathematic. Moje aplikacje zostały zaakceptowane przez uczelnie, jednak pod warunkiem, że zdam egzamin językowy IELTS. To właśnie przygotowania do tego testu zajmują mi tyle czasu, który zazwyczaj przeznaczam na czytanie książek. Jednak już wkrótce się to zmieni, ponieważ 12 kwietnia nadejdzie moja chwila prawdy, czyli dzień egzaminu (trzymajcie kciuki!) miejmy nadzieje, że zdam go bez przeszkód I tym samym odzyskam swój wolny czas, a czekające na przeczytanie książki przestaną się kurzyć na półce :)
Pozdrawiam was wszystkich gorąco!
            --------------------------------------------------------------------------------

24 komentarze:

 1. Serdecznie gratuluję Ci, że zaszłaś tak daleko i życzę Ci powodzenia na egzaminie. Obyś szybko wróciła do czytania książek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana, gratuluję! Pnij się do przodu i spełniaj swoje marzenia. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę powodzenia na egzaminie i czekam na nowe wpisy w przyszłości :)

  OdpowiedzUsuń
 4. W takim bądź razie trzymam mocno kciuki! Ja jestem noga z angielskiego i zastanawiam się jakim sposobem zaliczyłam egzamin na poziomie B2+ ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. trzymam kciuki :) i też chciałabym kiedyś przeczytać książki w oryginale - jednak ja uczę się niemieckiego, bo w maju jadę do zachodnich sąsiadów :)

  OdpowiedzUsuń
 6. O ja! Wielka sprawa! Gratulacje! :) Będę trzymać bardzo mocno, powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdasz na pewno! Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 8. O, widzę powieść Cassandry Clare! Cóż, życzę przede wszystkim powodzenia na egzaminie i dużo wolnego czasu na czytanie ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Życzę duuużo powodzenia :))

  OdpowiedzUsuń
 10. Na pewno zdasz, tego Ci życzę. Ucz się mocno, a my zaczekamy na nowe recenzje :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Trzymam kciuki :) Życzę Ci z całego serducha żeby wszystko poszło tak jakbyś chciała :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ciekawe książki. Życzę Ci powodzenia, bo z pewnością bardzo fajna przygoda przed tobą :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Trzymam mocno kciuki, aby Ci się udało!

  OdpowiedzUsuń
 14. Powodzenia zarówno na egzaminie jak i w dalszym życiu w Wlk.Brytanii. Muszę przyznać, że odkąd kilka dni temu zobaczyłam Twój post to w oczy rzuciła mi się okładka książki "Y". Poszperałam w internecie, poczytałam recenzje i tym samym dzisiaj na moim komputerze znalazł się ebook tej powieści. Zaczęłam czytać i początek naprawdę intryguje. Czekam jak rozwinie się dalej. Z chęcią także przeczytam Twoją recenzje i porównam z własnymi wrażeniami.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :* Na każdy postaram się odpowiedzieć :)